İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun koronavirüs testi pozitif çıktı

0
91

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun koronavirüs testi pozitif çıktı. Testinin pozitif çıkmasının ardından yaptığı açıklamayla durumunun iyi olduğunu ifade ederek, herkesi bu süreçte duyarlı olmaya çağırdı. 

Haberin videosu;

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, koronavirüse yakalandı. Sosyal medya hesabı üzerinden koro salgınına yakalanmasına ilişkin açıklama yapan İmamoğlu şunları dile getirdi:

“Kıymetli vatandaşlarımız ben sıklıkla test yapan biriyim. Hatta Çarşamba günü test oldum ve sonucu negatif çıkmıştı. Ama dün akşam saat 9 sıralarında ateşim yükseldi. 38 derece ateşle hastaneye gelince, geceyi hastanede geçirdim. Test oldum. Bugün itibarıyla pozitif olduğu noktasında bir rapor oluştu. Şu an iyiyim. Ateşim fena değil. Süreç devam ediyor. Tıbbı anlamda negatif diyeceğimiz bir şey gözükmüyor. İnşallah hayırlısıyla sağlığımıza kavuşacağız. Bütün vatandaşlarımızın bu süreçte mutlaka dikkat etmesini istiyorum. Duyurularımızı sürekli yapıyoruz. Teması mümkün olduğunca azaltalım. Herkesin bu anlamda duyarlılık göstermesi şarttır. Hepinizi çok seviyorum. İstanbul’da her şey çok güzel olmaya devam edecek, hiç endişeniz olmasın. Kendinize dikkat edin. İhtiyaç olduğunda ben bu şekilde size seslenmeye devam edeceğim.”

İmamoğlu’nun koronavirüse yakalanmasının duyulmasının ardından sosyal medya üzerinden “geçmiş olsun” mesajı yağdı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here