Malap’ta Güzel Bir Gün

Malap’ta Güzel Bir Gün

Çevre Dostları Malap Kasabasında yapımında sona yaklaşılan Malap Der Kültür Evine anlamlı bir jest yaparak çevre düzenlemesine katkı sağladı. Gün boyu süren paylaşımcı değerlere övgüler yağdıran Dernek Onursal Kurucu Başkanı Hacı Kaya, “Yardımsever ve paylaşımcı çevre dostlardan anlamlı bir katkı” ifadesini kullandı.

Temeli 2019 yılında atılan ve aradan geçen zaman sonunda inşaatın süreci tamamlanmak üzere olan Malap Der Kültür Evi’nde son rötuşlar yapılıyor. Elbistan’a bağlı Malap Kasabasında, Malap Der’in kurucusu olan ve başkanlığının yanı sıra onursal başkanlığa da layık görülen Hacı Kaya, yaşanan ve yaşatılan paylaşım ve katkı güzelliğine övgüler yağdırarak Hakan Coşkun Nurhak Dağı Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Başkanı Ecz. Vedat Dilek, yönetim kurulu üyeleri ve arkadaşlarına içtenlikle teşekkür etti.

Yardımlaşma adına yaşanan ve yaşatılan güzel değerlerin ardından Malap Der Kurucu Onursal Başkanı Hacı Kaya, katkı ve desteklerini esirgemeyen Hakan Coşkun Nurhak Dağı Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Başkanı Ecz. Vedat Dilek , Yönetim Kurulu Üyeleri ve çevre dostu arkadaşlarına memnuniyetlerini ifade etti. Paylaşım güzelliğinin sergilendiği program sonrasında tüm Başkan Hacı Kaya, Başkan Ecz. Vedat Dilek, Malap Kasabası Sakinleri günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdiler.

KAYNAK ALEVİNET

EN SON EKLENENLER