4 gündür kayıp Altekin’den mesaj: Beni kurtarın

Post date:

Author:

Category:

Seyhan’da ablası ile bayramlaşmak için evden ayrılan ve 4 gündür kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki Emine Altekin’den ailesine “Kaçırıldım, beni kurtarın” mesajı geldi.

Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Dağlıoğlu Mahallesi’nde ailesiyle birlikte yaşayan ve Ramazan Bayramı’nın ilk günü ablası ile bayramlaşmak için evden ayrıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki Emine Altekin, bir numaradan ailesine ulaşarak kaçırıldığını belirtti.

‘KAÇARSAM ÖLDÜRECEKLER’

Altekin, kuzeni İbrahim Altekin’in cep telefonuna yolladığı mesajda, “Beni kaçırdılar. Kimleyim, nerdeyim bilmiyorum. Durumum iyi istesem de gelemiyorum. Annemi, babamı çok özledim. Üzülmesinler. Telefonumu elimden aldılar. Onlardan telefonu çaldım ve gizli yazıyorum size. Ben kaçamıyorum çünkü kaçarsam beni öldürecekler, beni kurtarın” ifadelerine yer verdi.

Altekin’in ailesi, gelen mesaj üzerine polise giderek başvuruda bulundu. Aile, polisin kendilerine olayı araştıracağını ve bir gelişme olduğunda kendilerine haber verileceğini belirttiğini söyledi.

- Advertisement -spot_img

YAZARLAR

spot_img

EN SON EKLENEN YAZILAR