Bahçeli’den muhalefete tehdit: Hele bi sokağa çıkın

Post date:

Author:

Category:

Devlet Bahçeli, Akşener’in ‘TKP’ye katılırız AKP’ye katılmayız’ sözlerine ‘Ha TKP, ha CHP, ha HDP’ sözleriyle yüklendi. Bahçeli ayrıca muhalefeti de tehdit ederek ‘hele sokağa çıkın görün’ dedi

Partisinin olağan grup toplantısında konuşan MHP lideri Devlet bahçeli isim vermeden Meral Akşener’in TKP’ye katılırız, AKP’ye katılmayız sözlerine yanıt verdi. Bahçeli, ‘Ha TKP, ha HDP, ha CHP bunlar arasına ne fark var’ diyerek yüklendi.

bahçeli ayrıca konuşmasında yine dili sürçtü ve Fransa konusunda fikirlerini dile getirirken yaşadığı dil sürçmesi için ‘Pasta demeye alışkın olmadığımız için söyleyemedim’ dedi.

Bahçeli’nin konuşması şöyle:

Milletimizin istediği kaos değil, huzur, gelişme, birlik ve beraberliktir. Siyaseti sokağa havale edenlerin sonu elbette meçhuldür. Ne CHP, ne HDP, ne de İYİ Parti aziz Türk milletine bir gelecek vaat edemeyecektir. Bunların ahı gitmiş, vahı kalmıştır. Cumhur İttifakı 7 düvele direnmektedir. Zillet siyaseti ise vurgun yemiş, bu masalın sonuna karmaşık ihtilaflarla gelmiştir. Ha TKP, ha HDP, ha CHP… Bunlar arasında ne fark vardır? Türkiye’yi sokakta teslim almayı hedefleyen, terörist Demirtaş’ı aynı üslupla öven bunlar değil midir? Birlikte anayasa yazmaya hazırlanan bunlar değil midir? HDP’yi MHP’ye tercih edecek kadar zıvanadan çıkan bunlar değil midir?

Siyaseti sokağa havale edenlerin sonu meçhuldür. Biden’ın iktidarı devirme açıklaması son derece uyanık olmamızı gerektirmektedir. Bazı alçak kalem sahipleri ve yorumcuları ateşle oynamaktadır. Sözde Kürt meselesi şeffaf bir şekilde çözülmeliymiş. Hele bir çıksınlar da sokağa görsünler dünyanın kaç bucak olacağını. Türkiye Cumhuriyeti sokakta bulunmadı, sokakta bırakılmayacak, sokak serserilerine teslim edilmeyecektir.

HABER MERKEZİ

- Advertisement -spot_img

YAZARLAR

spot_img

EN SON EKLENEN YAZILAR