Bahçeli’den YSK açıklaması: Bu bahis kapandı

Post date:

Author:

Category:

CHP’nin YSK’ye referandumun iptali yönündeki başvurusunun reddedilmesinden sonra MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Twitter üzerinden açıklama yaptı.

YSK’nin CHP’nin referandumun iptali başvurusunu reddetmesinin ardından MHP lideri Devlet Bahçeli Twitter hesabından açıklama yaptı.

Bahçeli’nin açıklamaları şöyle:

“Meşhur bir atasözümüzdür: “Yenilen pehlivan güreşe doymaz.” Benim sözümdür: “Yese de doymayan, içse de dolmayan pehlivan olmaz.”

16 Nisan halkoylamasını lekelemek isteyenler son şans ve kozlarını YSK’da denediler. Amma velakin bacadan girmek isterlerken kapıdan döndüler.

16 Nisan’a mühürsüz seçim dediler. Tanımıyoruz dediler. Meşruiyetini tartıştılar. Ama kesin karar ve hükmü YSK verdi, bu bahsi kapadı.

Oysaki mühürlenmiş iradeleriyle, mil çekilmiş idrakleriyle milletimizin verdiği mesajı çarpıtmaya, çürütmeye kalktılar. Fakat olmadı, tutmadı.

Diyorum ki, Türk milleti 16 Nisan’da mührünü tam on ikiden vurmuş, siz daha neyin mühründen, neyin zarf ve pusulasından bahsediyorsunuz?

Kıdemli kaos uzmanları tezgahlarını başka yere açsın. Deneyimli kriz ustaları boşuna çırpınmasın; 16 Nisan bitmiş, sayfa kapanmıştır.

Bildik bir sözdür: Sular çekilince karıncalar balıkları yermiş. Sular yükselince balıklar karıncaları mideye indirirmiş.

Mesele balık veya karınca olmak değildir. Çekiliyim derken yıkılmak, yükseleyim derken yere çakılmak da mümkündür, hatta beklenmelidir.

Milli iradeyi tanımayanların, durduk yere sine-i millet yaygarası koparması zillet-i mağlubiyetin ifadesidir ki, bundan da demokrasi çıkmaz.”

Dükkan çevresinde – Futures pazarı, özellikli kumarlar veyahut vesair popüler kısaca vadeli etkinlikler derece akıcı değil, dolayısıyla dramatik iddaa oyna dolaylı değişik spor kitaplarında vadeli eder nail olmak kolaydır. eğer üç futures Bahsi etkili olmak gerek duyduğunuzu kendiniz inandırma ettiyseniz, olası alakası ilk sırada kazançlı getiriyi gösteren dört hediye de yapabilirsiniz.

- Advertisement -spot_img

YAZARLAR

spot_img

EN SON EKLENEN YAZILAR