Bekir Bozdağ: Meryem hanımefendiye ve Aişe annemize de iftira ettiler

EDİTÖRÜN ÖNERDİKLERİ

Anadolu Ajansı Editör Masası’nın sorularını yanıtlayan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Kemal Kılıçdaroğlu’nun iddiaları ve ABD’de görülen Reza Zarrab davası ile ilgili açıklamalar yaptı. Bozdağ, Kılıçdaroğlu için “Türk siyasetinin baş münafıklarından bir tanesi” yorumunu yaparken Zarrab davasıyla CHP liderinin iddialarının ayrı düşünülmemesi gerektiği söyledi.

BEN YANILTILDIM DEME HAKKI YOK

Kılıçdaroğlu’nu sert sözlerle eleştiren Bozdağ, “Sahtekarlığı, müftericiliği, yalancılığı, ahlaksızlığı deşifre olduğu için kağıt parçalarını medyaya dağıtmaktan çekiniyor.” diyen Bozdağ, “Bu kadar önemli görevlerde bulunan birisinin ‘Ben yanıltıldım’ demeye hakkı yoktur, çünkü gelen her konuyu tetkik etmek, ‘doğru mu, eğri mi’ diye incelemek, ondan sonra konuşmakla mükelleftir. Bu, gönüllü bir taşeronluk işbirliğidir.” dedi.

ADALET BEKLEMİYORUM”

Bozdağ, ABD’nin New York kentinde başlayan Hakan Atilla’nın yargılandığı, ABD’nin İran’a uyguladığı ambargoyu delmekle suçlanan Rıza Sarraf’ın ise tanık olarak dinlendiği dava ile ilgili olarak da konuştu.

Bozdağ, ABD’deki yargılama ile ilgili olarak şu iddia da bulundu :

“Yargılayan FETÖ organizasyonuna katılan bir hakim. Bilirkişiler FETÖ’nün finanse ettiği kurumlardan. Tanıklar FETÖ’cü. Ben bu mahkemeden bir adalet beklemiyorum.”

 ‘MERYEM HANIMEFENDİ’YE İFTİRA ETTİLER’

Bozdağ, CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ailesi ve yakınlarına yönelik yurt dışı hesap iddiaları hakkında “Elinde bomba patladı. Kendisini iftiracı duruma düşüren belge halini aldığını fark etti” dedi. Bozdağ sözlerine şöyle devam etti: 

“Kişi konuştuğu zaman doğru söylemesi lazım. Yalan söylememesi lazım. Ama tarihte çok iftiralar var. Hz. İsa’nın temiz ve pak annesi Meryem Hanımefendi’ye iftira etti o dönemin müfterileri. Peygamber efendimizin mübarek ve pak eşine de iftira edenler oldu. Bu iftiralara inanan maalesef insanlar da oldu. Sonra rabbim hepsini temize çıkardı. Şimdi kimdir iftiracılar; iftiracılar münafık adamlardır. İki yüzlü adamlardır. Konuştuğu zaman yalan söylemek münafıklığın alemetlerindendir” dedi.

 

 

 

 

- Advertisement -spot_img

YAZARIN DİĞER YAZILARI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN SON EKLEN YAZILAR