Cezaevinde ölü bulunan milyarderin otopsi raporu ortaya çıktı

Post date:

Author:

Category:

Array

ABD Çalışma Bakanı istifa etti Milyarder işadamına tacizden tutuklama Saray’dan ‘tecavüz’ için eşi görülmemiş yalanlama ABD’li milyarder Jeffrey Epstein “Kız çocuklarını kullanarak fuhuş ağı kurmak” suçlamasıyla tutukluyken hücresinde ölü bulunmuştu. Epstein’ın cezaevinde ölü bulunması tartışmalara neden olmuştu.

ABD Başkanı Donald Trump, eski Başkan Bill Clinton, İngiltere York Dükü Andrew gibi nüfuzlu isimlerin yakın dostu Epstein’in ölüm haberini ilkin “intihar” diye duyuran medya organları, daha sonra pek çok şüpheli yönün ortaya çıktığına dikkat çekmişti. Birçok siyasetçi de konuyla ilgili cevaplanması gereken sorular olduğuna dikkat çekmişti.

Washington Post’un haberine göre, milyarder finansçı Epstein’e yapılan otopsiden şüpheleri pekiştiren sonuçlar çıktı. Adını açıklamayan kaynaklar, otopsiye göre Epstein’in boynunda bir dizi kırık kemik bulunduğunu duyurdu.

Haberde “Bu türden kırıklar kendilerini asanlarda ortaya çıkabilir. Ama boğularak öldürülenlerde daha yaygındır” görüşü aktarıldı.

Otopsi yapılmış olmasına rağmen ölüm nedeni henüz resmen açıklanmadı.

- Advertisement -spot_img

YAZARLAR

spot_img

EN SON EKLENEN YAZILAR