Deniz Baykal yeniden ameliyata alındı

EDİTÖRÜN ÖNERDİKLERİ

Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın  beyin tomografisinde ödem ve kanama artışı izlenmesi nedeniyle doktorları tarafından ameliyata alındı. Baykal’ın ameliyatnın devam ettiği açıklandı. 

Dün sabah saatlerinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Baykal’ın beyne giden ana damarında tıkanıklık tespit edilmişti. Tıkanıklığın boyundan yapılan anjio ile giderilmesinin ardından Baykal’ın tedavisi yoğun bakım servisinde devam ediyordu. Gece boyunca durumu yakından takip edilen ve 3 kez beyin tomogrofisi çekilen Baykal’ın son tomografisinde beyninde ödem tespit edildi. Bunun üzerine Baykal kısa bir süre önce yeniden ameliyata alındı.

Baykal’ın sağlık durumuna ilişkin açıklama yapan Sağlık Bakanı Ahmet Demirca da Baykal’ın yeniden ameliyara alındığını söyledi ve “Şu anda endişe edilecek bir durum yok. Kendisine acil şifalar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

“Ameliyat tamamlandı, sağlık durumu iyi”

 Deniz Baykal’ın sağlık durumu ile ilgili açıklama geldi. Yapılan açıklamada Baykal’ın beynindeki ödem nedeniyle yeniden ameliyata alındı. Yaklaşık bir saat süren ameliyatın tamamlandığı, sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

- Advertisement -spot_img

YAZARIN DİĞER YAZILARI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN SON EKLEN YAZILAR