Erdoğan yeniden AKP Genel Başkanı

0
132

 AKP Genel Başkanlığı’na yeniden seçilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaptığı teşekkür konuşmasında, parti teşkilatlarında yeni bir yapılanmanın gerçekleşeceğini belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP’nin 3.Olağanüstü Kongresi’nde bin 414 oyla Genel Başkanlığa seçildi. Erdoğan teşekkür konuşmasında, “Bu kongremiz, yeni bir başlangıçtır. Hem parti çalışmalarımızda hem ülkemize ve milletimize yapacağımız hizmetlerde yeni bir döneme giriyoruz. Önümüzdeki aylar Türkiye’nin terörle mücadeleden ekonomiye, hak ve özgürlüklerin genişletilmesinden yatırımlara kadar her alanda adeta bir sıçrama dönemi olacaktır” dedi.

‘TEŞKİLATLARIMIZDA BİR YAPILANMANIN ADIMLARINI ATACAĞIZ’

“Bu yılsonuna kadar bütün teşkilatlarımızı tümüyle elden geçirmek suretiyle önce teşkilatlarımızda bir yapılanmanın adımlarını atacağız” diyen Erdoğan, şunları aktardı: “Bu arada da hükümetimizin şu yılsonuna kadar atacağı adımları hep birlikte ele alıp neleri yapacağız? Ne gibi adımlar atacağız? Bunun çalışmalarını yürüteceğiz. Bundan sonraki dönem icraatta da adeta sıçrama dönemi olacaktır. Millete hizmet yolunda çekilen zahmet, mihnet değil tam tersine şereftir.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here