Erenler Eğitim ve Kültür Vakfı , üniversitelilerle toplandı

EDİTÖRÜN ÖNERDİKLERİ

Üniversite öğrencileriyle bir araya gelen Erenler Eğitim ve Kültür Vakfı Yönetim Kurulu, ileriye dönük projeler hakkında fikir alış verişinde bulundu. 

Merkezi İstanbul Esenyurt İncirtepede bulunan Erenler Eğitim ve Kültür Vakfı Yönetim Kurulu, üniversite öğrencileriyle kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Vakıf yöneticileri ve öğrenciler geleceğe dönük projeler konusunda görüş alış verişinde bulundular.

İstanbul ve çevre illerdeki üniversitelerde okuyan öğrenciler, vakfın ve öğrencilerin mevcut projeleri hakkında görüş alış verişinde bulundukları öğrenildi.

“ÖĞRENCİLERİMİZİN HEP ARKASINDA OLACAĞIZ”

Sosyal medyadan bir mesaj yayınlayan Erenler Eğitim ve Kültür Vakfı, “Gençlerimizin öğrenim hayatlarını başarıyla tamamlamaları, çağdaşlık ve medeniyet katarının en ön sıralarında yerlerini almaları ve bu başarılarını toplumlarına duyacakları sorumlulukla taçlandırmaları en büyük temennimizdir. Bu anlamda öğrencilerimizin arkasında olmaya her daim kararlılıkla devam edeceğiz” denildi.

Erenler Eğitim ve Kültür Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Yavuz Selçuk da, “Kurumlar ve hizmet verdikleri insanların sıcak temaları çok önemli. Görmek dokunmak, konuşmak ve güvenmek çok önemli. Gençlerimize güveniyoruz ve geleceğimiz onlara emanet. İyi ki varsınız” dedi.

Nilgün METE

Kaynak : Pirha

- Advertisement -spot_img

YAZARIN DİĞER YAZILARI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN SON EKLEN YAZILAR