Malkara Belediye Başkanı caddeye ‘Adalet’ yazdı

EDİTÖRÜN ÖNERDİKLERİ

Tekirdağ’ın Malkara İlçesi’nin CHP’li Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara’dan İstanbul’a sürdürdüğü ‘Adalet Yürüyüşü’ne destek vermek için yapımı süren İsmet İnönü Caddesi üzerine sprey boyalar ve elleriyle ‘Adalet’ yazdı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından ’11 İlçeye 11 Prestij Caddesi’ kapsamında Malkara’da 400 metrelik İsmet İnönü Caddesi’nde sıkıştırılmış beton üzeri asfaltçalışması yapıldı. Çalışmaları yerinde incelemek amacıyla caddeye gelen Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, yeni beton atılan yaklaşık 400 metrelik caddeye elle ve sprey boyayla ‘Adalet’ yazısı yazıp yürüyüşe destek verdi. Yurdakul’un yazdığı ‘Adalet’ yazısına çevredeki vatandaşlarda destek vererek elleriyle ve sprey boyalarla cadde boyunca beton üzerine ‘Adalet’ yazısı yazdı.

Malkara Belediye Başkanı ulaş Yurdakul, “Adaleti aramak, tüm Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde yaşayan her Türk vatandaşının görevi olmalıdır. Adalet ve hukukun üstünlüğü her şeyden üstündür. Herkes için adalet diyoruz. Bugün burada bizleri yalnız bırakmayan tüm vatandaşlarımıza da bizlere destek verdikleri için teşekkür ediyoruz. Ayrıca bizlere projelerimizde büyük destek veren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak’a çok teşekkür ediyorum. Tamamlanan çalışmaların ardından Malkara Prestij Caddesi ile modern bir görünüme kavuşacak. Şimdiden hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi.

- Advertisement -spot_img

YAZARIN DİĞER YAZILARI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN SON EKLEN YAZILAR