Yarbay Mehmet Alkan…

BÜLENT ALDEDE

Yarbay Mehmet Alkan, çok şey yapmadı aslında! Sadece bir insan olarak acısını ve isyanını haykırdı. İnsani bir davranışın dışında bir şey değildi haykırışı. Kardeşini kaybetmiş var mı ötesi?

Neler söylendi oysa bugüne kadar. Tayyip Erdoğan’ın kirli politikalarının memleketi nasıl bir kan deryasına çevirdiği ve daha da kötü, akla hayale sığmaz şeylerin olacağı çok az kişiler tarafından ta 2002den beri, bazıları tarafından 2011den sonra ve birçok kişi tarafından ise, büyük çoğunluğun desteğiyle Gezi Parkı Direnişi’nden sonra söylenmeye başlandı.

İnsan dediğin, insani değerleri taşıdığı sürece insandır!
İnsan, temiz ahlaktır.
İnsan, dürüstlüktür.
İnsan, gerçeğe olan bağlılıktır.
İnsan, akıldır.
İnsan, düşünmektir.
İnsan, sevmektir.
İnsan, kişilik sahibi olmaktır.

Kısacası insan, hatasıyla da olsa, güzel değerleri kendinde taşıyan kişidir.

Şunu çok iyi biliyorum ki, kendinde insana dair en küçük bir değer taşıyan hiç kimse AKP ve Tayyip Erdoğan’ı, hele bu kadar ahlaksızlık ortaya çıktıktan ve 7 Haziran’dan sonra bütün çirkef yönlerini gösterdikten sonra destekleyemez!

Eğer buna rağmen AKP’yi destekliyorsa, ya ağır bir ahlaksızdır, ya da embesil!

Buna başka bir açıklaması olan varsa beri gelsin!(?)

Havuz medyası denen gazeteci ve televizyoncu kılıklı ahlaksızlar, AkTroller denen şerefsizlikte sınır tanımayan AKP’nin Fuat Avni’ye göre sayısı 3000den fazla olan kirli propaganda pompaları ve Einstein’ın dediği gibi “Kendilerine sadece bir omurilik yetebilecekken her nedense yanlışlıkla bir beyinleri de olmuş” olan Tayyip Erdoğan’ın ağzıyla konuşan, düşünmekten aciz salaklar!

Bu salaklar ki bugün hala % 40ın içinde olan bir kesim! Mesela bunların üstad dediği bir manyak var!

Yezidin önde gideni Kadir Mısırlıoğlu denen yaratık!

Kendisi de Emevi soylu olduğu için “Yezit, davasında haklıydı, Hüseyin’in biat etmesi gerekirdi” demekte en ufak bir tereddüt bile göstermemiş, Selim’in alevi katliamını övmüş bu yaratık mesela Tayyip’e oy vermeyi kendisine islamım diyen herkesin asli görevi olduğunu söylemiştir.

İşte üstad dediklerinin kalitesinin bu olduğu bu organize ahlaksızlar dünden beri yarbay Mehmet Alkan’ı hedef tahtasına oturttular.

Havuz medyasıyla, AK Trolleriyle ve ahlaksızları, embesilleriyle, bu yüreği yanan askere etmedikleri hakareti bırakmadılar.

Bu arada hakaret diye ALEVİ olduğunu da söylediler.

Oysa yarbay alevi olmadığını açıkladı.

Şimdi bunların başı Tayyip ve manyak üstadları Mısırlıoğlu bu kadar alevilere saldırırken, bunların da birine saldırmak için alevi olduğunu söylemeleri kadar onlar için kolay bir silah olamaz!

Oysa bu tepeden tırnağa rezaletin ve çirkefin dibine batmış bu ahlaksızlar değil alevilerin, alevilerin kapısındaki itin çıkardığı kadar bir değere sahip değillerdir!

Türkiye’de şimdi en büyük darbeyi yiyen değer nedir derseniz, AKP iktidarı boyunca en büyük darbeyi yiyen değer AHLAKTIR!
AHLAKSIZLIK SIRADANLAŞTI, NORMALLEŞTİ!

Bu arada bir Not Daha: İster misiniz AKPyi her zaman en zor durumda kurtaran yedek lastik misali görev yapan MHP, şimdi o çakma vatanseverlik ayaklarına yarbay Mehmet Alkan’a sahip çıkıyormuş gibi yapsın? Vallahi ben hiç şaşırmam buna.

Bülent Aldede
24 Ağustos 2015

EN SON EKLENENLER