Anne iki çocuğuyla birlikte ölü bulundu: Boşandığı erkek gözlatında

Fransa’da yaşayan Trabzonlu Çağla Dereli ve kızı Selinay ile oğlu Ata ile birlikte ölü bulundu

Fransa’nın Dreux kentinde yaşayan Çağla Dereli’den haber alamayan yakınları, çilingir çağırarak evine girdi. Çağla ve kızı Selinay ile 1,5 yaşındaki oğlu Ata’yı kanlar içinde hareketsiz bulan kişi, polise haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler, 3 kişinin kesici aletle öldürüldüğünü belirledi.

Cenazeler, otopsi için Dreux kentindeki hastane morguna götürüldü. Cenazelerin otopsi sonrası defnedilmek üzere Trabzon’un Arsin ilçesine getirileceği öğrenildi.

Öte yandan cinayetle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında 37 yaşındaki Çağla Dereli’nin bir süre önce boşandığı işitme ve konuşma engelli Trabzonlu Y.K. isimli erkek gözaltına alındı. Y.K.’nin 2 yıl önce Dereli’ye  ve 13 yaşındaki kızı Selinay’a yönelik şiddet uyguladığı gerekçesiyle 12 ay hapis ve ailesiyle iletişime geçmeme cezası aldığı ortaya çıktı.

Erkeğin ayrıca cinayet öncesi sosyal medya hesabından ailesiyle ilgili işaret diliyle video paylaştığı belirtildi. Y.K.’nin Fransızca, “Selinay’ı çok seviyorum. Senden af diliyorum. Kalbinden öpüyorum. 3 yıldan fazladır göremedim. Yaşamımı durdurup, ölmeyi tercih ederim, çünkü Çağla Dereli ölmemi ve hapse girmemi istiyor” notu düştüğü görüldü.

HABER MERKEZİ

 

#Anne #iki #çocuğuyla #birlikte #ölü #bulundu #Boşandığı #erkek #gözlatında

EN SON EKLENENLER