Şiddet gören kadına tehdit!

Adana’da yaşayan 48 yaşındaki Fatma Arslaner, şiddet nedeniyle cezaevine giren ayrıldığı eşinden ölüm tehdidi aldığını ifade etti.

Kendisine şiddet uyguladığı için cezaevine giren eşinden ölüm tehdidi aldığını ifade eden Arslaner, daha sonra mahkemeye başvurarak boşanma davası açtı. Boşanma davasının ardından eşinden tehditler almaya başladığını kaydeden Arslaner, “14 yıllık evliliğimizin ardından boşandık. Ancak yine beni ikna etti ve birlikte yaşamaya başladık. 15 günün ardından yine şiddet görmeye başladım. Bunun üzerine yine şikayette bulundum. Şikayetim üzerine eve gelen eşim beni ve çocuğumu darp ederek evdeki bütün eşyalara zarar verdi. Yeniden gidip şikayetçi oldum ve 7 yıl hapis cezası aldı” dedi.

Cezaevinden tehdit mektubu

Eski eşi Ali Türkmen’in 6 aydır cezaevinde olduğunu kaydeden Arslaner, “Şiddet uyguladığı için boşandım peşimi bırakmadı. Bana gelip yalvardı ‘bir şans ver’ dedi. Ben de o şansı verdim ama yine bizi dövdü. Şikayetçi oldum evi basıp eşyalarımı kırdı ben de şikayetçi olunca cezaevine girdi. Ancak cezaevinden bile beni tehdit ediyor. Bana mektup gönderdi ‘Cezaevinden çıkınca seni öldüreceğim, bunları yanına bırakmayacağım’ diyor. Çok korkuyorum” ifadelerinde bulundu.

ADANA

EN SON EKLENENLER