Metro Turizm haberine dair tekzip

‘’yine metro turizm, yine skandal’’ başlıklı haber üzerine Metro Turizm Seyahat Org. ve Tic. A.Ş. Vekili Av. Burçin BAŞAK sitemize göndermiş olduğu tekzip metnini olduğu gibi paylaşıyoruz: İşte o yazı;

20.01.2017

ALEVİNET YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNE,

 ‘’Metro Turizm Muavini Hamile Kadını Tekme Tokat Dövdü’’ iddiası ile son iki gündür basında yer alan haberler, sözde olayın gerçekleştiği gün şikayetçi tarafından alınan Genel Adli Muayene Raporu’nun basına yansıması suretiyle yalanlanmıştır.

Ekteki rapor içeriğinde açıkça ‘’herhangi bir darp – cebir izine rastlanmadı’’  ifadesine yer verilmiş olması, şirketimizin son derece üzücü ve çirkin bir ithamla karşı karşıya kaldığının en büyük göstergesidir. Şikayetçinin; kadın olması, hamile olması bir yana hiçbir yolcumuza böyle bir tavır içerisinde olmamız dahi düşünülemez.

Uzun bir süredir şirketimiz aleyhine yapılan karalama kampanyasının son halkası olan ve haksız kazanç elde etmeye yönelik taleplerle tarafımıza ulaşan bu şikayetin haksızlığının, yazılı delillerle ortaya çıkması bizi bir nebze olsun teselli etmişse de bu yalan haberin, yazılı delil varlığına rağmen araştırılmaksızın servis edilmiş olması ve yankılarının halen devam ediyor oluşu Metro Ailesi olarak bizi son derece üzmüş olmanın yanında ticari itibarımızı da zedeler niteliktedir. Bu nedenlerle, web sitenizde yer alan ve haksızlığı ortaya çıkan haber metninin kaldırılmasını ve işbu tekzip metnimize sayfanızda yer verilmesini talep ederiz.

 

Saygılarımızla,

Metro Turizm Seyahat Org. ve Tic. A.Ş. Vekili

Av. Burçin BAŞAK

EN SON EKLENENLER