Beyoğlu Sineması Kartı’nın tanıtımı yapıldı

EDİTÖRÜN ÖNERDİKLERİ

Beyoğlu Sineması’nın şimdiki ve gelecekteki durumu hakkında yapılan açıklamada Beyoğlu Sineması Kartı’nın tanıtımı yapıldı.

Beyoğlu Sineması’nın fuayesinde yapılan basın toplantısında sinemanın son durumu ve geleceğiyle ilgili bilgiler paylaşıldı. Beyoğlu Sineması Yönetiminden Baha Serter, Cem Altınsaray ve Utku Ögetürk katıldığı toplantıda, sinemanın mevcut borçlarını kapatmak ve işletmeyi yaşatmak için geliştirilen Beyoğlu Sineması Kartı projesi tanıtıldı.

Toplantıda ilk olarak konuşan Baha Serter, 30 Haziran’da sinemanın kapatılacağına dair yaptıkları açıklamayı hatırlatarak, “Artık devam edemeyecek duruma gelmiştik. Cem Altınsaray bir hareket başlattı. Görüşmelerimiz oldu. O sırada Utku Ögetürk ile tanıştık. Sizlerle birlikte bu sinema açık kalacak. Sizlerin ilgisiyle sinemanın devam etmesiyle eski kurucular olarak şirketi Utku Ögetürk’e ve Cem Altınsaray’a devredeceğiz” dedi.

‘KARTLAR 4 AYRI KATEGORİDE HAZIRLANDI’

Daha sonara konuşan Cem Altınsaray, Beyoğlu Sineması Kartlarının 4 ayrı kategoride düzenlediklerini belirterek, “100 liralık öğrenci kartı hazırladık. Öğrenciler bu kartla bir yıl içerisinde 10 tane film izleyebilecek. Diğer kartlar; 250, 500 ve bin liralık. 250 liralık kart ile 15, 500 liralık kart ile 30 film izlenecek. Ayrıca bin liralık kart sahiplerinin ise 1 yıl içerisinde sınırsız film izleme imkânı olacak. Kartlarla birlikte Beyoğlu’ndaki cafelerde indirim imkanı da sağlayacak. Kartı alan kişilerin film izlemesi için bir bahanesi de olacak. Bu kartlar ile borcumuzu kapatabileceğiz” ifadelerini kullandı.

Utku Ögetürk ise, Beyoğlu Sineması ile birlikte bağımsız sinema ve seyircisini kurtarmayı amaçladıklarını ifade ederek, “Elimizi taşın altına koyduk. Elimizden geleni yapacağız” dedi.

Beyoğlu Sineması Kartı bu akşamdan itibaren internet üzerinden de satışa sunulacak.

- Advertisement -spot_img

YAZARIN DİĞER YAZILARI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN SON EKLEN YAZILAR