İş Sanat’ta yeni yıl konserleri

EDİTÖRÜN ÖNERDİKLERİ

İş Sanat, gelenekselleşen yeni yıl konserlerine John Rigby yönetimindeki Johann Strauss Orkestrası ile başlıyor. İngiliz tenor Nicky Spence ve soprano Corinne Cowling’in de orkestraya eşlik edeceği konser 4 Ocak 2018’de gerçekleşecek. Yeni yıl konserinin ardından 9 Ocak Salı günü ünlü akordeon sanatçılarından Richard Galliano ve 2012 ECHO Yükselen Yıldız ödülünün de sahibi İspanyol kemancı Leticia Moreno, Zürih Oda Orkestrası eşliğinde sahne alacak.

İş Sanat’ın yoğun ilgi gören oynayan çocuk oyunu Fantastik Hikâyeler Makinesi, 14 Ocak Pazar günü tekrar çocuklarla buluşacak. Gülten Akın’ın şiirlerinden derlenen “Kestim Kara Saçlarımı” başlıklı dinleti ise 22 Ocak Pazartesi akşamı ilk kez sahnelenecek.

Hüsnü Şenlendirici de 31 Ocak Çarşamba akşamı, yeni projesi “Hüsn’ü Dream”in ilk konseri için İş Sanat sahnesine konuk olacak. Sanatçıya Halil Sezai ile birlikte piyanoda Adem Gülşen, basta Cahit Kutrafalı, gitarda Cenk Erdoğan ve davulda Volkan Öktem eşlik edecek. Keman ve arpın sanatçıları Naz İrem Türkmen ve Güneş Hızlılar ise 29 Ocak Pazartesi akşamı Milli Reasürans Konser Salonu’nda izleyici karşısına çıkacak.

- Advertisement -spot_img

YAZARIN DİĞER YAZILARI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN SON EKLEN YAZILAR