Erdoğan seçim taktiğini verdi: Küvetteki köpükleri sakın sakinleştirmeyin

EDİTÖRÜN ÖNERDİKLERİ

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin il başkanları toplantısında konuştu. Henüz 1 buçuk yıl olmasına rağmen AKP kadrolarının seçim heyecanı içerisinde olduğunu ileri süren Erdoğan, “Öyleyse şimdi o küvetteki köpükleri sakın ha sakinleştirmeyin. Aynı şekilde yola devam edelim” dedi.

Konuşmasında yine CHP’ye yüklenen Erdoğan, ana muhalefet partisinin Türkiye’nin en büyük sıkıntısı olduğunu iddia ederek, “Yerlilik ve millilik… Bunu da bizden çalmaya çalışıyorlar.. Dur bakalım ya. Onun patenti bizde. Sizin tarihiniz belli. Hiçbir zaman yerli ve milli olmadınız” diye konuştu.

Erdoğan’ın konuşmasının satır başları şöyle:

Dünya 5’ten büyüktür, 1’den haydi haydi büyüktür. Hiçbir ülkenin, açık hukuksuzluk ve adaletsizlik örneği olan bu tür durumlarda, mali ve siyasi gücüne güvenerek tüm dünyayı pervasızca tehdit etmeye hakkı yoktur.

Türkiye’nin en büyük handikabı, düşmanlarının büyüklüğü veya gücü değil, kendi içindeki gafilleri uyandırmakta yaşadığı zorluktur.

Türkiye’de en büyük sıkıntı ana muhalefet. CHP tıpkı tek parti döneminde olduğu gibi faşizme kayıyor.

Bunlar için düşünce özgürlüğü sadece kendi düşüncelerini ifade etme, karşıt düşüncelere de hakaret etme özgürlüğüdür.

İdeolojik fanatizimle kazandıkları belediyelerde nasıl başarısızlık sergilediklerini hep birlikte görüyoruz.

Yerlilik ve millilik… Bunu da bizden çalmaya çalışıyorlar.. Dur bakalım ya. Onun patenti bizde. Sizin tarihiniz belli. Hiçbir zaman yerli ve milli olmadınız.

2019 bizim için adeta finish anlamına geliyor. 

ERDOĞAN: KÜVETTEKİ KÖPÜKLÜ SUYU SAKIN SAKİNLEŞTİRMEYİN – VİDEO

Şimdiden seçim heyecanı Türkiye’yi sarmış vaziyette. Henüz şurda daha 15-16 ay var. Öbür seçime neredeyse bir buçuk yıl var. Ama buna rağmen heyecan kapladı. Öyleyse şimdi o küvetteki köpükleri sakın ha sakinleştirmeyin. Aynı şekilde yola devam edelim.

- Advertisement -spot_img

YAZARIN DİĞER YAZILARI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN SON EKLEN YAZILAR