MARDEF: Kardeş Aile kampanyasına biz de katılıyoruz

EDİTÖRÜN ÖNERDİKLERİ

Yazılı bir açıklama yapan Maraş Demokratik Dernekleri Federasyonu (MARDEF) “Kardeş Aile” kampanyasına katıldığını açıkladı ve bütün kesimleri de destek vermeye çağırdı.

MARDEF açıklamasında şunları belirtti: “Bilindiği gibi insanlık düşmanı sistemin yarattığı ve insanlığı tehdit eden büyük bir felaket yaşıyoruz. Hayatını kaybeden insanların sayılarının katlanarak büyüdüğü bugünleri tarih ve insanlık hiç unutmayacaktır.

Böyle zor günler aynı zamanda dayanışma günleridir. Çünkü insanlık her felaketten ilk olarak dayanışmayla ve birbirine sarılarak kurtulabilmiştir.

Dayanışmanın önemine ve hayat kurtarıcılığına inanan MARDEF (Maraş Demokratik Dernekleri Federasyonu) bu zor günlerde sorun yaşayan Maraşlı dostlarımızla dayanışmak amacıyla ‘Kardeş Aile’ kampanyasına dahil olmaya karar vermiştir.

Bu amaçla MARDEF olarak ihtiyacı olan aileye üç ay boyunca her ay 100 Euro katkıda bulunmaya karar vermiştir.

MARDEF’e bağlı veya dost olan bütün dernek, vakıf ve kurumlar ile MARDEF meclislerinin çalışanlarının bu kampanyaya her biçimde katılacaklarına ve büyük katkı sunacaklarına, bütün kalbimizle inanıyoruz. MARDEF ile ortak hareket eden dernek, vakıf ve kurumlar ile bütün MARDEF meclisi çalışanlarının ve ilgi duyan dostlarımızın bu çalışmada azami duyarlılık göstereceklerine hiçbir kuşkumuz bulunmamaktadır.”

Kemal DEMİR

- Advertisement -spot_img

YAZARIN DİĞER YAZILARI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN SON EKLEN YAZILAR